• DEN i Pasowanie Pierwszoklasistów

• Dnia 13 pazdziernika w naszej szkole uczniowie kl.1 przeszli uroczyste ślubowanie i pasowanie na uczniów. Ślubowanie to wyjątkowe wydarzenie dla każdego pierwszaka. W tym roku szkolnym 11 uczniów przyrzekało, że będą uczyć się pilnie, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły, przynosić dumę rodzicom i nauczycielom a także swoim zachowaniem i nauką sprawiać innym radość.Uroczystego pasowania dokonała dyrektor szkoły Pani Halina Mischke.

Do tej ważnej uroczystości uczniowie kl.1 przygotowywali się wraz ze swoją panią od kilku tygodni. Efekty swojej kilkutygodniowej pracy zaprezentowali w części artystycznej. Zatańczyli,, Poloneza" i zaśpiewali piosenki. Było też mnóstwo wierszyków. Pełnoprawni już uczniowie otrzymali dyplomy. Rada Rodziców zafundowała dzieciom upominki i słodki poczęstunek. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.