• Zbiórka żywności Caritas

• W sobotę 09.03.2024r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w przedświątecznej zbiórce żywności organizowanej przez Caritas. Dziękujemy;)

• Wyjazd klasy 5 do Muzeum Techniki Wojskowej Gryf

• 7 marca klasa 5 i kilka osób z innych klas uczestniczyli w wyjeździe do Muzeum Techniki Wojskowej "Gryf" w Dąbrówce. Uczniowie mieli mozliwość zwiedzania muzeum z przewodnikiem oraz mogli wziąć udział w zabawach saperskich czy przejścia przez ćwiczebne pole minowe. Następnie odbyła się przejażdżka wojskowym pojazdem gąsiennicowym BAT-M. Na koniec pobytu organizatorzy przygotowali ognisko z kiełbaskami. Dziękujemy Panu Marianowi Koteckiemu za zaproszenie i wspaniałą zabawę!

• Konkurs "Piosenki z bajki"

• 8 marca Pani Hania zorganizowała konkurs "Piosenki z Bajki", w którym uczniowie śpiewali piosenki z różnych bajek. Pięknie zaprezentowane utwory z radością odsłuchali uczniowie i nauczyciele. Wykonawcy przenieśli nas w bajkowy świat i wszyscy zostali nagrodzeni! Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy pani Hani za organizację;)

• Dzień Kobiet

• 8 marca z okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski przygotował niespodziankę dla wszystkich Kobiet ze szkoły: tych małych i dużych;) Uczniowie przeprowadzili zabawny teleturniej wiedzy o kobietach i wręczył wszystkim Paniom pracującym w szkole piękne kobiece upominki;)))

• Wyjazd klasy 5

• Wspomnienie klasy 5: Nasz pobyt w Zukowie zaczęliśmy od Mszy św., potem zwiedziliśmy muzeum w kościele. Po posiłku w pobliskim pubie dzięki uprzejmości wspaniałych strażaków Agaty, Mateusza i Wojtka Dampc przeszliśmy szkolenie z pomocy przedmedycznej oraz poznaliśmy zasoby tutejszej remizy strażackiej.