Uroczystości i imprezy szkolne
KALENDARZ UROCZYSTOSCI I IMPREZ SZKOLNYCH
W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
Lp.
Nazwa uroczystości/imprezy
Data
Osoby odpowiedzialne
1.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024, wspomnienie wybuchu II wojny światowej
4.09.2023r.
Dyrektor, Hanna Meyer
2.
Święto Orderu Uśmiechu
20.09.2023r.
Wychowawcy – organizacja w klasach, SU
3.
Dzień Ekologii z okazji Sprzątania Świata
22.09.2023r.
Janetta Belgrau, wychowawcy I-III i oddz. przedszk.
4.
Dzień Tabliczki Mnożenia
4.10.2023r.
Wychowawcy klas
5.
Dzień Języków Obcych
26.10.2023r.
Paulina Kowalewska, Janetta Belgrau, Elwira Mazurkiewicz
6.
Ślubowanie Pierwszoklasistów. Święto Edukacji Narodowej
12.10.2023r., godz. 11.00
Alicja Flisikowska, Hanna Meyer, SU
7.
Święto odzyskania przez Polskę Niepodległości
10.11.2023r.
Halina Mischke, Hanna Meyer, klasa V
8.
Andrzejki
30.11.2023r.
godz.12.00-14.30
Wychowawcy klas I – VIII i oddziału przedszkolnego, SU
9.
Mikołajki
6.12.2023r.
Wychowawcy klas I – VIII i oddziału przedszkolnego, SU
10.
Spotkanie Opłatkowe
15.12.2023r., godz. 12.00
Hanna Meyer, Janetta Belgrau, Monika Miłosz, Alicja Flisikowska, Henryka Wagner, Mariola Wejer, Dorota Formela, Beata Krefta
11.
Wigilie klasowe
22.12.2023r.
Wychowawcy klas
12.
Dzień Babci i Dziadka
22.01.2024r.
Hanna Meyer, Janetta Belgrau, Monika Miłosz, Alicja Flisikowska, Henryka Wagner, Mariola Wejer, Dorota Formela, Beata Krefta
13.
Zabawa karnawałowa
26.01.2024r., godz. 12.00 – 14.30
Wychowawcy klas I – VIII i oddziału przedszkolnego
14.
Dzień Tabliczki Mnożenia. Konkurs międzyklasowy
10.03.2024r.
Beata Krefta, Monika Miłosz
15.
Powitanie Wiosny
21.03.2024r.
Wychowawcy klas I – III i oddziału przedszk.
16.
Dzień Ziemi
19.04.2024r.
Wychowawcy klas I – VIII i oddziału przedszkolnego, Beata Struczyńska
17.
Szkolny konkurs o bezpieczeństwie dla klas I-III i oddziału przedszkolnego
5.04.2024r.
Wychowawcy klas I – VIII i oddziału przedszkolnego
18.
Święto uchwalenia Konstytucji 3-go Maja
26.04.2024r.
Klasa VI, Paweł Michna, Hanna Meyer
19.
Dzień Rodziny
Święto Szkoły
Dzień Kaszubski
29.05.2024r.,
Janetta Belgrau, Hanna Meyer, Monika Miłosz, Paweł Michna
19.
Dzień Dziecka
3.06.2024r.
Wszyscy nauczyciele
20.
Zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Pożegnanie ósmoklasistów.
21.06.2024r.
Paulina Kowalewska, Hanna Meyer, Halina Mischke