• 1%

• Zwracamy się z prośbą do wszystkich Państwa, którym los oświaty na wsi nie jest obojętny o przekazanie 1% podatku na Stowarzyszenie "Szkoła w Borczu spełnia marzenia".

Wesprzecie Państwo w ten sposób dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Borczu oraz pomożecie im spełniać ich małe marzenia.

1% na stowarzyszenie

"Szkoła w Borczu spełnia marzenia"

Nr konta  97 1020 1866 0000 1102 0038 5302

Jeśli ktoś nie wie na co przekazać 1% podatku, to chętnie przyjmiemy dla naszych dzieciaków, aby móc pisać projekty. Zawsze do każdego projektu trzeba mieć wkład własny finansowy, czasami 20% lub 30%. Dlatego każde pieniądze pozyskane z 1% mogą wzbogacić naszą ofertę i spełniać marzenia dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Borczu.

DZIĘKUJEMY!!!